Способи підключення до Інтернет Сторiнка пiдтримки клiєнтiв вузла «САКУРА» Новини Створення та розміщення Веб-сайтів Контактна інформація ТОВ «Юнітрейд Про» Комп'ютери Мережі та міні-АТС Інтернет Додому (www.sacura.net) Зворотній зв'язок

Додому (www.sacura.net) / ІНТЕРНЕТ / ПІДТРИМКА / ДОПОМОГА / flash
Допомога
Питання Для чого потрiбен FLASH Player
Відповідь Macromedia Flash Player — це плагін для Iнтернет браузера, який дозволяє переглядати мультимедійні заставки, що базуються на векторній графіці. Для повного перегляду всіх сторінок на нашому сайті вам потрібно буде встановити його, після чого ви зможете в повній мірі відчути якість графіки при досить невеликому об'ємі, а отже великій швидкості завантаження. Зараз все більше і більше Інтернет сайтів використовують FLASH технології. В сучасні версії Інтернет браузерів Flash Player входить автматично, але для старих версій необхідно встановлювати цей плагін окремо.

Питання Як інсталювати FLASH Player
Відповідь Є два шляхи. Ви можете завантажити його зi сторiнки компанiї Macromedia, яка розробляє i пiдтримує технологiю FLASH, але якщо Ви користуєтесь браузером Microsoft Internet Explorer, можуть виникнути деякі складності. По-перше Internet Explorer використовує технологію ActiveX, яка дозволяє автоматично завантажувати і встановлювати необхідні плагіни. При цьому браузер спочатку завантажує файл плагіну на диск, а лише після цього пропонує його інсталювати. Це звiсно ж добре, але під час завантаження не висвітлюється кількісь часу до завершення процесу чи будь-які інші повідомлення, що викликає відчуття повної бездіяльності браузера. По-друге автоматичне завантаження може бути відключене в Internet Explorer, що призведе до неможливості його встановлення з сервера Macromedia взагалі.

А отже, якщо Ви користуєтесь Internet Explorer-ом, ми радимо вам завантажити окремий файл з нашого сервера, і потім запустити його на виконання. З нашого сервера також можна завантажити плагiн для браузера Netscape.

FLASH Player для Internet Explorer (337 Kb)
FLASH Player для Netscape Navigator (311 Kb)
FLASH Player для інших браузерів (www.macromedia.com)Питання-Відповідь
Flash
Інтернет

Інтернет
Outlook Express
IMAP
БЕЗОПАСНОСТЬ
Як придумати пароль
Нормы пользования Сетью
Закон про захист інформації-[ДОДОМУ| ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК]-
-[«ЮНІТРЕЙД ПРО» [КОМП'ЮТЕРИ|ІНТЕРНЕТ|МЕРЕЖІ]-Оновлено: Monday, 06-Oct-2014 12:37:48 EEST
© 1Eugene Lototsky, Vitaly Gomon
Чернівці, вул.Миколайчука, 3, факс: (0372) 584-363, тел: 585-637